Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IDOL
#1
Music 
OPIEKUN KONKURSU: VarathielCzym jest Idol na TS Margonem?


Idol to organizowana co kilka miesięcy impreza, podczas której wybieramy największe muzyczne talenty naszego serwera. Każdy, kto chce wziąć udział ma taką szansę i możliwość. Można tylko zyskać, bo nagrody są świetne!


...a jeśli chodzi o nagrody...

• Zdobywca I miejsca otrzymuje 2250 Smoczych Run na swoje konto w Margonem.pl + dowolny przedmiot heroiczny (poza eventowymi) przyznawany jedynie na świat publiczny, związany i bez możliwości odwiązania/handlu + zwolnienie z aktualizacji daty na wybranym przez siebie (własnym) kanale prywatnym/klanowym do następnej edycji wydarzenia, rangę umożliwiającą wchodzenie na kanały bez haseł do następnej edycji IDOLA.

• Zdobywca II miejsca otrzymuje 1500 Smoczych Run na swoje konto w Margonem.pl + dowolny przedmiot heroiczny (poza eventowymi) przyznawany jedynie na świat publiczny, związany i bez możliwości odwiązania/handlu + rangę umożliwiającą wchodzenie na kanały bez haseł do następnej edycji IDOLA.

• Zdobywca III miejsca otrzymuje 750 Smoczych Run na swoje konto w Margonem.pl + dowolny przedmiot heroiczny (poza eventowymi) przyznawany jedynie na świat publiczny, związany i bez możliwości odwiązania/handlu + rangę umożliwiającą wchodzenie na kanały bez haseł do następnej edycji IDOLA.

• Zdobywca nagrody publiczności otrzymuje rangę umożliwiającą wchodzenie na kanały bez haseł do następnej edycji IDOLA + zwolnienie wybranego przez siebie (własnego) kanału prywatnego/klanowego na okres miesiąca.


ZASADY IDOLA NA TS  MARGONEM:

1. Każdy, kto chce wziąć udział w Idolu, musi zgłosić się (najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem) do Administracji TS Margonem, można także zgłaszać się w trakcie trwania imprezy, tylko i wyłącznie za zgodą prowadzącego.
2. Limit uczestników w trakcie trwania edycji wynosi 15, można zapisywać się także na listę rezerwową, z której, w razie braku uczestnika z listy podstawowej, "wskakuje się" w kolejkę do występu. O kolejności występów decyduje kolejność zapisu. Lista zapisanych osób dostępna jest w specjalnym podkanale umieszczonym pod głównym kanałem eventu.
3. Uczestnik ma prawo do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych z dodatkiem wybranym przez siebie (czyli możecie śpiewać a do tego grać na gitarze, tamburynie, mandolinie i na czym Wam się jeszcze podoba, oceniamy kreatywność i wykonanie).
4. Każdy uczestnik otrzymuje na czas występu specjalne rangi "Uczestnik", która automatycznie blokuje przychodzące poke'i i wiadomości od innych użytkowników.
5. Biorąc udział w Idolu, automatycznie wyrażamy zgodę na nagrywanie naszego występu przez Administrację, lub osobę przez Administracę wyznaczoną oraz jego publikację (również tylko przez administrację bądź osobę wyznaczoną) w serwisach takich jak YouTube, Wrzuta itp. Nagrywanie na kanale IDOL przez inne osoby jest zabronione i karane zgodnie z zasadami TS Margonem.
6. Podczas imprezy obowiązują wszystkie zasady określone Regulaminem TS Margonem, za utrudnianie przeprowadzania Idola przydzielany jest ban na maksymalnie 24h (w utrudnianie wliczamy spamowanie na czacie, wulgaryzmy, zagłuszanie uczestników), ban może zostać także przedłużony, jeśli przewinienie jest o wiele poważniejsze i zasługuje na karę większą niż wyżej opisana dni.
7. Osoby, które zajęły miejsca na podium poprzednich edycji Idola są traktowane na innych zasadach niż nowi uczestnicy. Na podium nie może byc więcej niż 1 osoba która zajęła miejsce od I do III w zeszłych maksymalnie 3 edycjach. Jeśli na podium znajdzie się  osoba, która zajęła miejsce na podium w ostatnich 3 edycjach, wtedy ta osoba nie otrzymuje nagrody w postaci heroicznego przedmiotu i Smoczych Run a jedynie rangę na TS Margonem. Osoby, które zajęły miejsca w edycjach starszych niż 3 ostatnie są traktowani jako nowi uczestnicy.
8. Jury ma prawo do przerwania występu i dyskwalifikacji uczestnika w przypadku wykonania nieodpowiedniego utworu, jeśli będzie to koniecznie, zostanie również wobec uczestnika wysunięta kara opisana powyżej.
9. Oceniany jest tylko jeden, pierwszy występ uczestnika, kolejne nie są brane pod uwagę podczas obrad Jury.
10. Jury wybierane jest przez organizatorów imprezy. W ramach rekompensaty za udzieloną  pomoc, członkowie Jury, którzy nie są członkami Administracji TS Margonem, otrzymują na tydzień specjalną rangę, która pozwala wchodzić na kanały bez wpisywania haseł.
11. Nagroda publiczności wybierana jest w ankiecie wysyłanej przez Organizatora za pośrednictwem czatu kanału. W ankiecie wymienieni są wszyscy uczestnicy, których występy były punktowane przez Jury.
11. Biorąc udział w Idolu, akceptujemy wszystkie powyższe zasady i nie zgłaszamy wobec nich  żadnych zastrzeżeń.
12. Zasady wchodzą w życie z dniem 05/09/2017. Każda zmiana zasad konkursu zostanie ogłoszona przed kolejną edycją wydarzenia, wobec której nowe zasady będą już obowiązywać.
#2
HISTORIA EDYCJI - MIEJSCA NA PODIUM:

III EDYCJA:
I miejsce: Kasia, Alher
II miejsce: Vanros
III miejsce: japadresiarzu, Tracer

IV EDYCJA:
I miejsce: Andaluzja
II miejsce: Chloris
III miejsce: Tove egzekwo Putty

V EDYCJA:
I miejsce: Kasia
II miejsce: Vanros
III miejsce: Avleen egzekwo kahson

VI EDYCJA:
I miejsce - Lorde
II miejsce - Irytująca
III miejsce - Putty egzekwo Tove

VII EDYCJA:
I miejsce: Kate
II miejsce: Guardo
III miejsce: Avleen

VIII EDYCJA:
I miejsce - Varathiel
II miejsce - Avleen egzekwo Alher
III miejsce - Dave Crown

IX EDYCJA:
I miejsce: Ania
II miejsce: Szczęśliwy :D
III miejsce: Kryska

X EDYCJA (22/11/2014):
I miejsce: Sabo egzekwo Ania
II miejsce: Pan Keczup
III miejsce: Ebro egzekwo Lady Sucha
Info: http://www.margonem.pl/?task=forum&show=...st30791588

XI EDYCJA (07/02/2015):
I miejsce: Grz
II miejsce: Sienek
III miejsce: Nusterek

XII EDYCJA (04/04/2015):
I miejsce: Ola Siostra Hetiolda egzekwo Bandro
II miejsce: ewciaxdq
III miejsce: Fapek

XIII EDYCJA (26/12/2015):
I miejsce: Tururu
II miejsce: Cornelia egzekwo Laramisti
III miejsce: czysty spontan

XIV EDYCJA (29.04.2016r):
I miejsce: Nexosix
II miejsce: Tereska egzekwo Jelonek
III miejsce: Rosie

XV EDYCJA (23.12.2016r):
I miejsce: Avleen
II miejsce: Indyk egzekwo Fapek
III miejsce: MaoMag
#3
Kolejna edycja IDOLA już 30/06 o 18:30. Zapisywać się możecie już od dziś u każdego Administratora TS!
#4
Kolejna edycja IDOLA już 30/09 o 19:00! Zapisywać można się już od dziś u każdego Administratora Smile
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości