Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne BLOG TECHNICZNY TS MARGONEM
#1
Exclamation 
Witajcie,
od dnia dzisiejszego w tym temacie będą umieszczane zmiany techniczne/merytoryczne związane z Forum/panelem/TS Margonem, które są ważne/istotne. Temat służy jedynie do umieszczania postów przez Administrację serwera.
#2
01/03/2018

* Konserwacja Forum TS Margonem. Nastąpiło zoptymalizowanie baz, przeliczenie statystyk forum od nowa, dokonanie analizy plików oprogramowania. Ponadto zmianie uległa lista moderacji działu "Propozycje/nowości/zmiany". Dodatkowo, doszło do przeczyszczenia bazy nieaktywnych użytkowników. Usuniętych zostało 105 osób, które nie logowały się od października 2017.

* Konserwacja Panelu pomocy TS Margonem. Zaktualizowane zostało oprogramowanie panelu, dodatkowo dokonałem korekty w szablonach powiadomień wysyłanych do zakładających sprawę Użytkowników (poprawienie formuł, stopki). Dodatkowo dokonano zmiany w kwestiach administracyjnych: uprawnień rang oraz widoku listy wątków dla obsługi panelu. Usunięta została kategoria SOCIAL MEDIA oraz pole "link do profilu margonem". Zniknął obowiązek wypełniania pola tematu - było to zbędne, wszystko i tak wynika w większości z kontekstu treści wiadomości, zaktualizowano także listę Administratorów do pola "Którego Administratora dotyczy sprawa" (pole widoczne przy kategorii pomoc bieżąca, odwołania od blokad, skargi). Dodatkowo, pojawiła się nowa zakładka dot. rekrutacji do Administracji oraz uzupełnione zostały kategorie poboczne (dodanie pytań pomocniczych). Dodatkowo wdrożono systemowe rozwiązanie, które ma na celu usprawnienie przenoszenia wątków do Głównego Administratora.

+ Dodanie tematu Blog techniczny na Forum, gdzie opisywane będą zmiany zachodzące na Forum/TS/panelu pomocy.
#3
01/03/2018

Na podstawie statystyk posiadania przez użytkowników rang gier oraz ankiety z lutego, usunęliśmy kilka pozycji:

- Transformice
- DOTA
- Gothic
- Overwatch
- Heroes of the Storm
- Diablo III
- Assassins Creed
- World of Warcraft
- Smite
- Hurtworld

Na dniach w dziale gier pojawi się nowa pozycja:

- Fortnite.

Dodatkowo rozważamy możliwość dodania rang "for-fun". Czekamy na Wasze propozycje rang. Możecie je umieszczać w specjalnym temacie na Forum TS - http://forum.tsmargonem.pl/showthread.php?tid=223
#4
02/03/2018

+ dodanie rangi MuteMic&Chat, która będzie wykorzystywana w najbliższej przyszłości, obecnie jest ona zablokowana dla wszystkich poza GA.
+ dodanie rangi Przyjaciel kanału, która będzie wykorzystywana w najbliższej przyszłości, obecnie ranga ta jest zablokowana dla wszystkich poza GA.
#5
02/03/2018

+ wprowadzenie promocji związanych z Talarami: http://forum.tsmargonem.pl/showthread.ph...76#pid7776
+ wprowadzenie 10% obniżki na "ceny" usług za Talary: http://forum.tsmargonem.pl/showthread.ph...79#pid7779
#6
08/03/2018

+ dodanie rangi "Dzień kobiet 2018" dla wszystkich pań, które zgłoszą się do 23:59 dnia 8/03 do Głównego Administratora TS (panel/TS)
+ talary z okazji 8 marca: https://web.facebook.com/TSMargonem/post...1640650020
#7
08/03/2018

Hejho!

TS poszukuje mistrza pędzla i palety barw, który zaszczyci swoją barwną obecnością szeregi ekipy współpracującej. Prościej? Szukamy grafika, który chciałby współpracować z nami na dłuższą metę. Czego oczekujemy? Głównie interesują nas osoby, które umieją tworzyć grafiki na portale społecznościowe, pixelartystę już mamy. Wiecie, grafiki do newsów na fejsbuniu, zdjęcia w tle czy słitaśne zdjęcia profilowe na fanpage.

Co do warunków współpracy - jesteśmy w stanie na ten temat porozmawiać. Oczywiście cudów nie ma, złotych gór i członkostwa w Administracji nie damy, ale możemy o wszystkim szczerze porozmawiać.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, swój projekt prac graficznych (jakichkolwiek z portfolio) prosimy przesłać na adres mailowy ts3@margonem.pl, a w tytule wiadomości wpisać "Grafik - rekrutacja".

To chyba tyle,
pozdrowienia,
Krystian.
#8
09/08/2018

* z dniem dzisiejszym Tiyaa czasowo (na chwilę obecną) otrzymuje rangę SA, z zachowaniem rangi ML (przynajmniej przez jakiś czas). Rangę otrzymuje w celu "wspomożenia" pozostałych SA.
+ do Administracji w najbliższych dniach już oficjalnie dołączy Kate. Gratulacje.
#9
09/03/2018

+ dodanie rangi "Dzień mężczyzn 2018" dla wszystkich panów, którzy zgłoszą się do 23:59 dnia 10/03 do jednej z Pań z Administracji TS (panel/TS)
+ talary z okazji 10 marca: https://web.facebook.com/TSMargonem/post...3997246451
#10
17/03/2018

+ dodanie rang for-fun na TS
- usunięcie konkursu 1z10!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości