Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karaoke - Wyzwania
Music 
Witajcie.

Jak wiecie ostatnio na karaoke weszły "wyzwania" dlatego też powstaje ten temat informacyjno-zgłoszeniowy.

Rodzaje wyzwań:

1. Karaoke z modulatorem głosu.

Wyzwanie polega na zaśpiewaniu jakiejkolwiek piosenki(zgodnej z zasadami) przy włączonym modulatorze głosu. Użytkownik może zaśpiewać maksymalnie 5 piosenki z modulatorem głosu, za które zostanie mu przyznane po 5 talarów za 1 piosenkę z użyciem modulatora głosu. Oczywiście użytkownik może śpiewać kolejne piosenki z modulatorem jednak talarów za kolejne piosenki nie otrzyma.

2. Karaoke tematyczne.

Wyzwanie polega na zaśpiewaniu piosenek tematycznych(zgodnych z zasadami). Temat jest wybierany przez użytkowników na forum ts margonem w każdy 1 dzień miesiąca. Jeżeli minie 3 dni i żaden z użytkowników nie poda tematu - każdy administrator TS może taki temat podać. Osoba, która jako pierwsza poda temat otrzymuje 5 talarów. Użytkownik może zaśpiewać maksymalnie 3 piosenki zgodne z podanym na forum temacie, za które może otrzymać po 5 talarów za 1 piosenkę. Oczywiście użytkownik może śpiewać kolejne piosenki tematyczne jednak talarów za kolejne piosenki nie otrzyma.
*To właśnie w tym temacie użytkownicy podają tematy piosenek. Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Za podanie tematu piosenek w temacie na forum - użytkownik dostaje 2 talary*

3. Karaoke "Ts-owskie opowieści".

Wyzwanie polega na zaśpiewaniu piosenki "Morskie opowieści" ze zmienionym tekstem. Za 4 zwrotki - użytkownik otrzyma 1 talar. Za 10 zwrotek - użytkownik otrzyma 2 talary.
Natomiast użytkownik może wybrać trzecią opcję i to podczas śpiewania osoby na czacie na kanale będą wysyłały użytkownikowi zwrotki(zgodne z zasadami), które ma zaśpiewać - 6 zwrotek musi zostać wysłane na czacie i zaśpiewane przez użytkownika by wyzwanie zostało zaliczone. Użytkownik dostaje wtedy 4 talary.

Wyzwania są organizowane podczas Karaoke typu "For-fun". To znaczy, że użytkownik nie musi brać udziału w wyzwaniach jeżeli nie chce i może zaśpiewać piosenkę jaką chce(zgodną z zasadami).

MINI FAQ:

1. Czy liczba przyznawanych talarów za wyzwania zwiększy się ?
Takich planów nie ma na chwilę obecną.
2. Czy w przyszłości planujecie dodać więcej wyzwań ?
Jeżeli wyzwania się przyjmą to będą dodawane. Co więcej - prawdopodobnie - nowe wyzwania będą mogły być proponowane przez użytkowników.
3. Każdy miesiąc ma minimum 4 piątki, a czasami nawet 5. Wyzwania są w pierwsze 3. Co z pozostałymi piątkami ?
Na chwilę obecną w pozostałe piątki wyzwań nie będzie. Niewykluczone, że w przyszłości ulegnie to zmianie.
4. Czym są "Talary" ?
Talary to waluta na serwerze TS Margonem. Można ją zdobyć nie tylko na Karaoke ale również i na innych eventach. Walutę tą można wymienić na różne nagrody. Temat z nagrodami za talary - http://forum.tsmargonem.pl/showthread.php?tid=172
5. Ile te Talary kosztują ?
Talary nie kosztują. Można je zdobyć na eventach lecz nie można jej kupić.
Odpowiedz
Jako, że "Temat jest wybierany przez użytkowników na forum ts margonem w każdy 1 dzień miesiąca. " 1 dzień miesiąca minął to wybierać temat do następnego karaoke(08.12.2017r) możecie wybierać od poniedziałku (04.12.2017r) do czwartku (07.12.2017r) do godz. 23:59. Przypominam o zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Temat: piosenki Anny Dąbrowskiej
Odpowiedz
(04-12-2017, 23:18:30)Misia napisał(a): Temat: piosenki Anny Dąbrowskiej

Zgodnie z zapisem "Osoba, która jako pierwsza poda temat otrzymuje 2 talary. " Misia otrzymuje 2 talary. Proszę o zgłoszenie się do mnie na ts po walutę ;)
Odpowiedz
Temat: Linkin Park
Odpowiedz
(01-01-2018, 00:17:22)Sinon napisał(a): Temat: Linkin Park

Zgodnie z zapisem "Osoba, która jako pierwsza poda temat otrzymuje 2 talary. " Sinon otrzymuje 2 talary. Proszę o zgłoszenie się do mnie na ts po walutę ;)
Odpowiedz
Temat: Pezet
Odpowiedz
Zgodnie z zapisem "Osoba, która jako pierwsza poda temat otrzymuje 2 talary. " Teemo otrzymuje 2 talary. Proszę o zgłoszenie się do mnie na ts po walutę Wink
Odpowiedz
Temat: Taco Hemingway
Odpowiedz
(01-03-2018, 23:07:57)Sinon napisał(a): Temat: Taco Hemingway

Zgodnie z zapisem "Osoba, która jako pierwsza poda temat otrzymuje 2 talary. " Sinon otrzymuje 2 talary. Proszę o zgłoszenie się do mnie na ts po walutę Wink
Odpowiedz
Temat: Akcent Zenon Martyniuk

Ale propsuję ten temat xDDD!!!/K. TAK TAK!

^Temat spoko, ale trochę za szybko go podałeś XD. /Kartofel

@edit
Sorki za kłopot Smile

--
Odpowiedz
@Grizli

Cytat:2. Karaoke tematyczne.

Wyzwanie polega na zaśpiewaniu piosenek tematycznych(zgodnych z zasadami). Temat jest wybierany przez użytkowników na forum ts margonem w każdy 1 dzień miesiąca.

Temat można wybierać dopiero 1 dnia nowego miesiąca. Krótko mówiąc - temat na Karaoke tematyczne w kwietniu można wybrać dopiero 1 kwietnia. Jeżeli napiszesz tego dnia posta jako pierwszy - temat podany przez ciebie będzie obowiązywał na Karaoke tematycznym w kwietniu. Dodatkowo zostaną przyznane talary za wybranie tematu.

W dużym skrócie - trochę się pospieszyłeś XD
Odpowiedz
Temat: Akcent

Grizli wyręczylam Cie xD
Odpowiedz
(01-04-2018, 19:42:38)Misia napisał(a): Temat: Akcent

Grizli wyręczylam Cie xD

Zgodnie z zapisem "Osoba, która jako pierwsza poda temat otrzymuje 2 talary. " Misia otrzymuje 2 talary. Proszę o zgłoszenie się do mnie na ts po walutę Wink
Odpowiedz
Temat: Taconafide
Odpowiedz
(01-05-2018, 15:16:06)Harukiia napisał(a): Temat: Taconafide

Zgodnie z zapisem "Osoba, która jako pierwsza poda temat otrzymuje 5 talary. " Harukiia otrzymuje 5 talary. Proszę o zgłoszenie się do mnie na ts po walutę Smile
Odpowiedz
Temat: Quebonafide
Odpowiedz
(31-05-2018, 23:02:43)Harukiia napisał(a): Temat: Quebonafide

Zgodnie z zapisem "Osoba, która jako pierwsza poda temat otrzymuje 5 talarów. " Haru otrzymuje 5 talarów. Proszę o zgłoszenie się do mnie na ts po walutę Wink
Odpowiedz
Temat: Shawn Mendes
Odpowiedz
(02-07-2018, 15:43:25)Harukiia napisał(a): Temat: Shawn Mendes

Zgodnie z zapisem "Osoba, która jako pierwsza poda temat otrzymuje 5 talarów. " Haru otrzymuje 5 talarów. Proszę o zgłoszenie się do mnie na ts po walutę Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości