Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja CA Katahha|Aldous
Exclamation 
W chwili obecnej rekrutacja jest zamknięta, jednak można się ze mną skontaktować w sprawie CA na świecie Aldous.

Witam!

Poszukuję łącznie 3 CA (1 na świat Katahha, 2 na świat Aldous)

Wymagania:
-PRZEDE WSZYSTKIM - znajomość regulaminu oraz taryfikatora naszego serwera TS. 
-zapoznanie się z poradnikiem dla CA, który znajduje się tutaj
-aktywność, aktywność i jeszcze raz aktywność
-powiązanie ze światem na który kandydujecie (minimum 50 lvl na tym świecie być musi)
-brak CA na innych światach publicznych
-bardzo mała karalność
-wiek najlepiej 16+ (choć nie wykluczam osób minimalnie młodszych, kwestia "ogarnięcia"; nie weryfikuję tego, jedynie głosowo)
-im więcej czasu od pierwszej wizyty na naszym serwerze, tym lepiej
-no i przejście przez miłą rozmowę ze mną przy niebieskiej fancie

Podanie musi zawierać:
imię, wiek, nick z TS (podany najlepiej za pomocą URL), UNIQUE ID, parę zdań o sobie, informację o waszej karalności na naszym serwerze, link do profilu w margonem, informację o waszej aktywności i powiązaniu ze światem oraz oczywiście napisanie o tym, na jaki kandydujecie świat 

Prosiłabym także o jakiś kontakt do siebie (przykładowo GG), ale niekoniecznie.

Podania, w których nie będzie w/w informacji będę z miejsca odrzucać. 

Podania można składać do 18.03.2018 w tym temacie bądź na panelu. Po tym czasie skontaktuję się z osobami, które zostaną do pełnienia tej funkcji wybrane - o ile takie się znajdą.

UWAGA!
Jest podanie - jest rozmowa. Nic się wam nie stanie, nie gryzę. No i weźcie pod uwagę fakt, że mogę zapytać was o któryś punkcik w regulaminie. Wystarczy mnie złapać na TS - albo to ja złapię was.
Witam, nazywam się Patryk, mam 16 lat. Kandyduje na świat Aldous. Nigdy nie byłem karany. Na aldous gram od początku 2016 r.
Wszystkie wymagania spełniam. Chciałbym być CA na kanale 15.Aldous, ponieważ lubię ład i porządek. Denerwuje mnie zachowanie osób, które skaczą po kanałach głosowych i natarczywie używają modulatora, lub odtwarzają muzyke.  Pierwsze logowanie na serwerze ts.margonem.pl w moim przypadku nastąpiło 13.05.2016r. Myślę, iż nadaje się na funkcje CA.
Nick z teamspeaka: Retrex
ID: ( Retrex )
Link do profilu margonem: https://www.margonem.pl/?task=profile&id=6405053
Cześć,
Mam na imię Jakub, w tym roku moje siedemnaste urodziny.  Mój nick na Ts'ie to Thut, ID : ThutCo do mojej karalności nie jestem do końca pewny, jeżeli jakaś była to najbliżej rok temu. O sobie mogę powiedzieć tyle że uczęszczam do technikum budowlanego na kierunek logistyka. W dawniejszych czasach grywałem w piłkę, aktualnie mam z nią tyle wspólnego że oglądam czasem mecze ulubionego zespołu. Jeżeli chodzi już o grę to około 3 lat temu zacząłem rozgrywkę na Katahha, spędziłem tam tak na prawdę większość tego czasu, z małymi przerwami. Link do profilu: https://www.margonem.pl/?task=profile&id=7093447 Jeżeli chodzi o aktywność na teamspeaku co prawda kiedyś była częstsza, teraz jednak wróciłem do porządnej gry a bez rozmowy jest takowa nudna. Jak można wywnioskować moja kandydatura jest skierowana na Katahhe. 

Jeżeli chodzi o kontakt do mnie to jak najbardziej można kierować na teamspeak, GG nie posiadam a nie chciałbym publicznie udostępniać mojego profilu na FB.

Dzięki i pozdrawiam!
Dobrze, czas minął. Z podań, które do mnie wpłynęły i z rozmów, które przeprowadziłam, wybrałam dwie osoby.
Są nimi:
Thut (Katahha) oraz Pihu (Aldous)
Prosiłabym o kontakt w celu nadania rangi.
Pozdrawiam. Temat zamykam i jeszcze raz dziękuję za nadesłane podania.